Serwis i wsparcie

Serwis i wsparcie

Czas reakcji serwisu 48 h

Zawsze możesz liczyć na pomoc i szybkość działania naszego profesjonalnego serwisu. Dajemy gwarancję szybkości reakcji do 48h od zgłoszenia usterki do wizyty naszego serwisanta w Twojej firmie.

Kierownik Serwisu

Telefon: 668 877 023
E-mail: serwis@techjet.eu

Szkolenie z serwisowania

Zapewniamy podstawowe szkolenie z serwisowania waterjetów. Nie narzucamy konieczności wykonywania serwisu w naszej firmie. Dzięki szkoleniu nie tracisz gwarancji na zakupioną maszynę, nawet jeśli zdecydujesz się na samodzielny serwis waterjeta.

Serwis i gwarancja –
nie jesteś sam po zakupie

Twoja współpraca z firmą TECHJET nie kończy się jedynie na zakupie waterjeta. Wtedy dopiero się zaczyna. Zostajesz objęty wielostronną opieką naszej firmy, która zapewnia Tobie i Twoim pracownikom szkolenia z zakresu obsługi maszyny, całodobową opiekę naszego serwisu oraz marketingowe wsparcie Twojego biznesu opartego o waterjeta TECHJET.

Gwarancja
niezawodności TECHJET

Dajemy gwarancję niezawodności działania. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować tylko najlepsze i sprawdzone w praktyce rozwiązania. Potwierdza to kilkudziesięciu zadowolonych przedsiębiorców, którzy posiadają waterjety TECHJET.

Kupując waterjeta TECHJET otrzymujesz także gwarancję najwyższej jakości naszej firmy.