cheap nfl jerseys
Lamar Jackson jersey
Lamar Jackson jersey
Patrick Mahomes jersey
Tua Tagovailoa jersey
Joe Burrow jersey
George Kittle jersey
Nick Bosa jersey
Cam Newton jersey
Drew Brees jersey
Christian McCaffrey jersey
Russell Wilson jersey
Aaron Donald jersey
DeAndre Hopkins jersey
Michael Thomas jersey
Cincinnati Bengals jerseys
Kansas City Chiefs jerseys
Dallas Cowboys jerseys
Miami Dolphins jerseys
Baltimore Ravens jerseys

Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy

Atuty waterjeta TECHJET

Atuty oferty TECHJET

Dlaczego jednoramienny waterjet?

Waterjety TECHJET mogą mieć konstrukcję tradycyjną, czyli bramową lub być wyposażone w jedno ramię z przeciwwagą.  Oba rozwiązania są bardzo stabilne i gwarantują precyzję.

Jednak konstrukcja jednoramienna ma więcej zwolenników wśród naszych klientów, bo jest bardziej praktyczna przy załadunku materiałów, gdyż umożliwia dostęp do stołu z trzech stron.

Inne przewagi waterjetów TECHJET

Technologia odlewanego korpusu

Korpus wykonany w formie odlewu dzięki swojej sztywności i długowieczności jest gwarancją wyjątkowej precyzji cięcia przez wiele lat.

Sezonowany odlew utrzymuje swoją geometrię w długiej perspektywie czasu oraz tłumi skutecznie wibracje co jest nieosiągalne w przypadku konstrukcji spawanych.

Łatwość obsługi i programowania

Przygotowanie cięcia materiału jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Wystarczy wczytać rysunek, wybrać potrzebną jakość cięcia, rodzaj i grubość materiału, a program sam, automatycznie przygotuje proces cięcia.

Nawet bez wcześniejszego doświadczenia, po krótkim szkoleniu, praktycznie każdy może wycinać precyzyjne detale za pomocą waterjeta TECHJET.

Niezawodny komputer przemysłowy

Komputer sterujący maszyną jest jednostką przemysłową opartą o bezpieczny i niezawodny system Linux.

Został specjalnie tak zaprojektowany, aby sprostać ciężkim warunkom pracy panującym podczas obróbki wodno-ściernej.

Zwiększona odporność na pył, wilgoć, skoki napięcia czy drgania to gwarancja większej niezawodności i nieprzerwanej pracy zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Automatyczny zaawansowany rozkład

Funkcja ta jest standardowym wyposażeniem oprogramowania naszych waterjetów. Komputer z oprogramowaniem TECHJETu, wyposażony w taką opcję, jest w stanie poukładać elementy na arkuszu, wypełniając każdy dosłownie skrawek wolnej przestrzeni.

Dzięki temu będziesz mógł zarabiać więcej, wykorzystując cały dostępny materiał do cięcia.

Bezpieczeństwo oddzielonego stołu

Stół roboczy oddzielony od maszyny zapewnia bezpieczeństwo, precyzję i komfort produkcji. Nie ma obaw, że wózek widłowy, którym ładowany jest materiał do cięcia, może uszkodzić waterjeta.

Dzięki temu nie będziesz obawiał się ładować na stół ciężkich, trudnych w delikatnym załadunku materiałów. Mechatronika Twojej maszyny jest zawsze bezpieczna.

Dzięki oddzielonemu stołowi możesz realizować intratne zlecenia cięcia grubych materiałów, których obawiają się Twoi konkurenci i zarabiać więcej pieniędzy.

Oszczędne i wydajne pompy

Oszczędne, wydajne, niezawodne i łatwe w serwisowaniu pompy o mocy od 40 do 100 koni mechanicznych i maksymalnym ciśnieniu od 3800 do 6200 barów umożliwiają ekonomiczne obrabianie dowolnych detali do 30 cm grubości.

Pompy przystosowane są do pracy 24h na dobę dzięki czemu możesz w każdej chwili zwiększyć swoje zdolności produkcyjne i zarabiać więcej.

Szybkość wycen

Nasze łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwala na dokonywanie szybkich wycen planowanej produkcji. Oznacza to, że w ciągu kilkudziesięciu sekund będziesz w stanie przedstawić wycenę usługi cięcia swojemu klientowi lub ocenić koszty planowanej produkcji.

Oszczędzisz mnóstwo czasu lub będziesz dokonywał szybszych wycen usług niż twoi konkurenci.

Markowe komponenty

Sercem maszyny są jej komponenty, a na tym polu mamy się czym pochwalić. Wysokiej precyzji śruby toczne kulowe, prowadnice liniowe, serwonapędy, panel sterowania, a także elementy elektryczne pochodzą od topowych producentów.

To gwarancja wysokiej precyzji wycinanych elementów i niezawodności maszyny przez wiele lat.

Możliwość cięcia pod kątem

W standardowym wyposażeniu każdego waterjeta TECHJET znajduje się opcja pochylania głowicy. Dzięki temu Twoja maszyna do cięcia wodą może bez problemów wykonywać cięcie pod kątem.

Taka opcja jest istotna, jeśli będziesz chciał ciąć np. kafelki, co jest zawsze bardzo opłacalne dla firm posiadających waterjety.

Serwis i gwarancja

Nie jesteś sam po zakupie

Kupując u nas waterjeta otrzymujesz wsparcie naszego serwisu oraz opiekę TECHJET. Zapewniamy Tobie kompleksowe wsparcie serwisowe na miejscu, w Polsce. Nasi eksperci zawsze są do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy szybkość reakcji na Twoje zgłoszenie i ekspercką pomoc w Twojej firmie.

Organizujemy również kilkuetapowe szkolenia dla operatorów waterjetów na każdym poziomie zaawansowania. Z produktem TECHJET dostajesz gwarancję naszej firmy.

Potrzebujesz więcej informacji?

Doświadczeni fachowcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

Zadzwoń 058 698 23 33

Zacznij zarabiać

Podstawowe atuty waterjeta TECHJET to niezawodność, niskie koszty eksploatacji, łatwa obsługa oraz wszechstronność. Maszyna do cięcia wodą TECHJET może wyciąć dowolne kształty w każdym dostępnym materiale.

Szybko, efektywnie, precyzyjnie i bez długotrwałych szkoleń. Rewolucyjna maszyna TECHJET będzie źródłem zysków i sukcesu Twojej firmy.

Oszczędności i Zyski