cheap nfl jerseys

Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy

O nas

O nas

Witamy w firmie TECHJET

Jesteśmy liderem na polskim rynku w dostarczaniu profesjonalnych maszyn do cięcia wodą.

Gwarancja najlepszego produktu

Oferujemy klientom waterjety pod swoją własną marką, która jest gwarancją niezawodności, precyzji, zaawansowanej technologii oraz przystępnej ceny. Właśnie dzięki tej niezależności od innych firm, możemy współpracować z najlepszymi na świecie dostawcami technologii w celu dostarczenia jak najlepszych maszyn do cięcia wodą.

Kompletny pakiet biznesowy

Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek kompleksowy pakiet biznesowy składający się ze sprawdzonych rozwiązań najlepszych marek w dziedzinie technologii cięcia wodą. W ten sposób powstaje jedyny w swoim rodzaju precyzyjny i niezawodny waterjet, w przystępnej dla każdego przedsiębiorcy cenie. W ten sposób realizujemy swoją misję, którą jest jak najszersza popularyzacja technologii cięcia wodą i jej przemysłowe zastosowanie w Polsce.

Zaufanie, które procentuje

Marce TECHJET zaufało już kilkudziesięciu przedsiębiorców w całej Polsce. To najlepszy dowód na to, że maszyny do cięcia wodą TECHJET spełniają wszystkie postawione im przez polskich przedsiębiorców zadania. Nasze waterjety pracują w najcięższych warunkach i przy największej, najbardziej wymagającej produkcji. Nasze maszyny są urządzeniami sprawdzonymi i przetestowanymi. Cechują się dużą niezawodnością i wprost niezwykłą precyzją cięcia różnych materiałów. Przy tym są tanie w eksploatacji i naprawdę bardzo łatwe w obsłudze.Świadczymy również profesjonalne usługi cięcia wodą. Nasza firma wykonała setki niezwykle skomplikowanych realizacji, dzięki którym dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem praktycznym w profesjonalnym zastosowaniu technologii cięcia wodą.

Stale wspieramy naszych klientów

Zapewniamy naszym klientom również profesjonalny i szybki serwis maszyn do cięcia wodą. Posiadamy w swojej siedzibie magazyn części zamiennych do waterjetów, dzięki czemu nasz serwis może działać nie tylko wyjątkowo sprawnie, ale również niezwykle szybko. Czujemy się zobowiązani do ścisłej współpracy z firmami, które zakupiły nasze waterjety. Oznacza to, że wspieramy klientów także poprzez consulting biznesowego zastosowania technologii cięcia wodą na rynku produkcji i usług.

Zapraszamy do naszej firmy, poznaj nasze waterjety!