cheap nfl jerseys

Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy

Serwis i wsparcie

Serwis i wsparcie

Szybka reakcja

Zawsze możesz liczyć na pomoc i szybkość działania naszego profesjonalnego serwisu. Staramy się reagować natychmiast na wszelkie zapytania serwisowe, a jeśli jest potrzeba, to nasz serwisant może być u Ciebie nawet w ciągu 24h.

Kierownik Serwisu

Radosław Kardasiński
Telefon: 668 877 023
E-mail: serwis@techjet.eu

Szkolenie z serwisowania

Zapewniamy podstawowe szkolenie z serwisowania waterjetów. Nie narzucamy konieczności wykonywania serwisu w naszej firmie. Dzięki szkoleniu nie tracisz gwarancji na zakupioną maszynę, nawet jeśli zdecydujesz się na samodzielny serwis waterjeta.

Serwis i gwarancja –
nie jesteś sam po zakupie

Twoja współpraca z firmą TECHJET nie kończy się jedynie na zakupie waterjeta. Wtedy dopiero się zaczyna. Zostajesz objęty wielostronną opieką naszej firmy, która zapewnia Tobie i Twoim pracownikom szkolenia z zakresu obsługi maszyny, całodobową opiekę naszego serwisu oraz marketingowe wsparcie Twojego biznesu opartego o waterjeta TECHJET.

Gwarancja
niezawodności TECHJET

Dajemy gwarancję niezawodności działania. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować tylko najlepsze i sprawdzone w praktyce rozwiązania. Potwierdza to kilkudziesięciu zadowolonych przedsiębiorców, którzy posiadają waterjety TECHJET.

Kupując waterjeta TECHJET otrzymujesz także gwarancję najwyższej jakości naszej firmy.