cheap nfl jerseys
Lamar Jackson jersey
Lamar Jackson jersey
Patrick Mahomes jersey
Tua Tagovailoa jersey
Joe Burrow jersey
George Kittle jersey
Nick Bosa jersey
Cam Newton jersey
Drew Brees jersey
Christian McCaffrey jersey
Russell Wilson jersey
Aaron Donald jersey
DeAndre Hopkins jersey
Michael Thomas jersey
Cincinnati Bengals jerseys
Kansas City Chiefs jerseys
Dallas Cowboys jerseys
Miami Dolphins jerseys
Baltimore Ravens jerseys

Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy

10 lat waterjetów TECHJET. Dziękujemy!

10 lat waterjetów TECHJET. Dziękujemy!

W roku 2018 przypada dziesięciolecie istnienia marki TECHJET, to dla nas wyjątkowy jubileusz.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim tym, którzy nam zaufali, zwłaszcza na samym początku, gdy marka TECHJET nie była jeszcze znana. Od początku istnienia posiadaliśmy świetnej jakości maszyny, ale dopiero pierwsze sprzedaże pomogły nam się uwiarygodnić na rynku i zdobyć kolejnych klientów. Dziś o naszej wiarygodności świadczą maszyny jakie zainstalowaliśmy, w tym zwłaszcza te pierwsze egzemplarze, instalowane w 2008 r, które spłaciły się właścicielom wielokrotnie, pracują niezawodnie tak długi czas i tną, zarabiają pieniądze.

Drodzy Klienci, dziękujemy za Wasze zaufanie!

Niespełna 10 lat, ponad 100 klientów

Dotychczas sprzedaliśmy i serwisujemy ponad 100 waterjetów. To ogromny sukces, z którego jesteśmy dumni. Podstawowym jego źródłem jest dobry, niezawodny produkt. To dzięki niemu weszliśmy z sukcesem na hermetyczny rynek, gdzie funkcjonowało zaledwie paru liczących się dostawców. Praktyczne, przemyślane, najlepsze na rynku rozwiązania konstrukcyjne (jak odlewany i sezonowany korpus, oddzielony stół czy pompa wzmacniaczowa), a także łatwość serwisu i obsługi dają nam przewagę nad konkurencją tam gdzie liczy się wydajność i niezawodność.

Ważne okazało się również wprowadzanie nowych standardów na rynku, do których konkurencja musiała z czasem dorównać. Należą do nich rzetelne porównanie rozwiązań technologicznych w procesie sprzedaży oraz nieodpłatne szkolenia, dostępne także po zakupie maszyny dla nowo zatrudnionych operatorów. Możliwość darmowego szkolenia nowo zatrudnionych operatorów daje klientom i nam pewność, że maszynę obsługuje kompetentny operator.

Dopiero niedawno zdaliśmy sobie sprawę, że najważniejszym czynnikiem, który pozwolił nam osiągnąć taki wynik są wartości na jakich staraliśmy się zbudować firmę TECHJET.

Stoimy na straży firmowych wartości

Od zawsze bardzo istotne dla nas była uczciwość, transparentność, nastawienie na długofalowy biznes i ciągły rozwój. Jednak dopiero niedawno zdaliśmy sobie sprawę jak duży wpływ miały te wartości na nasz biznes i jak dużo uwagi należy im poświęcić.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Wciąż staramy się obok dopracowywania szczegółów naszej oferty, doskonalić obsługę i relacje z kontrahentami. Nadal zamierzamy się rozwijać i udoskonalać w tych kwestiach.

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za te 10 lat. Poniżej prezentujemy nasze nowe logo w ruchu. Mamy nadzieję, że zaakceptujecie nasz unowocześniony image: