10 lat waterjetów TECHJET. Dziękujemy!

10 lat waterjetów TECHJET - 100 wycinarek wodnych w Polsce

Ważne okazało się również wprowadzanie nowych standardów na rynku, do których konkurencja musiała z czasem dorównać. Należą do nich rzetelne porównanie rozwiązań technologicznych w procesie sprzedaży oraz nieodpłatne szkolenia, dostępne także po zakupie maszyny dla nowo zatrudnionych operatorów. Możliwość darmowego szkolenia nowo zatrudnionych operatorów daje klientom i nam pewność, że maszynę obsługuje kompetentny operator.

Dopiero niedawno zdaliśmy sobie sprawę, że najważniejszym czynnikiem, który pozwolił nam osiągnąć taki wynik są wartości na jakich staraliśmy się zbudować firmę TECHJET.

Stoimy na straży firmowych wartości

Od zawsze bardzo istotne dla nas była uczciwość, transparentność, nastawienie na długofalowy biznes i ciągły rozwój. Jednak dopiero niedawno zdaliśmy sobie sprawę jak duży wpływ miały te wartości na nasz biznes i jak dużo uwagi należy im poświęcić.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Wciąż staramy się obok dopracowywania szczegółów naszej oferty, doskonalić obsługę i relacje z kontrahentami. Nadal zamierzamy się rozwijać i udoskonalać w tych kwestiach.

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za te 10 lat. Poniżej prezentujemy nasze nowe logo w ruchu. Mamy nadzieję, że zaakceptujecie nasz unowocześniony image: