Doradztwo technologiczne

Nie należymy do firm “specjalizujących się w sprzedaży maszyn”. Przez ponad dekadę koncentrujemy się na wąskiej branży waterjet. Zainstalowaliśmy ponad 100 wycinarek wodnych. Zgłębiając wszystkie niuanse i tajniki cięcia wodą, wciąż udoskonalamy nasze produkty.

Kupując waterjeta TECHJET otrzymujesz nie tylko przemyślany i sprawdzony produkt, ale także nasze doradztwo i nasze know-how dot. cięcia wodą oraz prowadzenia usługowego centrum cięcia.

Poznaj naszych doradców

Dyrektor sprzedaży waterjetów TECHJET
Robert Melon
Dyrektor ds. sprzedaży w TECHJET

Zarządza procesem sprzedaży waterjetów oraz usługi modernizacji używanych maszyn do cięcia wodą. Zadaje kluczowe pytania i dobiera rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Pomaga także w kwestiach leasingu lub kredytu. Dba o satysfakcję Klienta na każdym etapie sprzedaży od zapytania po instalację wycinarki wodnej.

Prezes i doradca biznesowy TECHJET
Marcin Cegielski
Prezes TECHJET

Zna technologię waterjet od podszewki, od zawsze skupiając się przede wszystkim na opłacalności stosowanych rozwiązań. Z ogromną satysfakcją przedstawi kalkulacje stopy zwrotu z inwestycji w dowolnie skonfigurowaną wycinarkę TECHJET. Podpowie też jak prowadzić centrum usługowego cięcia wodą tak, aby zmaksymalizować zyski.

konstruktor maszyn prezes Teknor SA
dr inż. Michał Konczakowski
Prezes TEKNOR SA

Przekłada specyficzne potrzeby Klientów na język rozwiązań technologicznych. Uczestniczył w ponad 200 projektach budowy dedykowanych maszyn CNC, w tym waterjetów 3D5X. Nadzoruje wspólne projekty TECHJET i TEKNOR dot. modernizacji wycinarek wodnych i wdrażania nowych rozwiązań w ramach serii CUSTOMJET.

TECHJET sp. z o.o.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Al. Zwycięstwa 96/98/C5
81-451 Gdynia

66 88 77 025
info@techjet.eu

  Formularz kontaktowy


  Administratorem danych osobowych jest firma TECHJET Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia. Przetwarzane będa one wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną wiadomość, zgodnie z regulaminem.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych przez firmę TECHJET Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania, a dane przetwarzane są zgodnie z regulaminem.

  Chcesz przygotować się do rozmowy z handlowcem?

  Dziękujemy
  za pobranie poradnika

  Życzymy udanej lektury!

  Od czego zacząć? O co pytać?

  Pobierz poradnik