Doradztwo technologiczne

Kupując waterjeta TECHJET, wycinarkę laserową FIBERJET czy prasę krawędziową otrzymujesz nie tylko przemyślany i sprawdzony produkt. W pakiecie otrzymujesz nasze doradztwo technologiczne i nasze know-how dot. cięcia CNC oraz prowadzenia usługowego centrum cięcia.

Przez ponad dekadę zainstalowaliśmy ponad 100 wycinarek wodnych. Zgłębiając wszystkie niuanse i tajniki cięcia wodą, wciąż udoskonalamy nasze produkty. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy ofertę o hydrauliczne prasy krawędziowe i wycinarki laserowe fiber – do blach i do rur oraz profili stalowych.

Poznaj naszych doradców

prezes Techjet -doradztwo technologiczne (waterjety, wycinarki laserowe, prasy)
Marcin Cegielski
Dyrektor Generalny

Zarządza procesem sprzedaży. Zadaje kluczowe pytania i dobiera rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Zna technologię waterjet od podszewki, od zawsze skupiając się na opłacalności stosowanych rozwiązań. Z ogromną satysfakcją przedstawi kalkulacje stopy zwrotu z inwestycji w dowolnie skonfigurowaną maszynę z oferty TECHJET. Podpowie też jak prowadzić centrum usługowego cięcia tak, aby zmaksymalizować zyski.

konstruktor maszyn, prezes Teknor SA
dr inż. Michał Konczakowski
Prezes TEKNOR SA

Przekłada specyficzne potrzeby Klientów na język rozwiązań technologicznych. Uczestniczył w ponad 200 projektach budowy dedykowanych maszyn CNC, w tym maszyn do cięcia wodą 3D5X. Nadzoruje wspólne projekty TECHJET i TEKNOR dot. modernizacji wycinarek wodnych waterjet i wdrażania nowych rozwiązań w ramach serii CUSTOMJET.

TECHJET sp. z o.o.

ul. Chwaszczyńska 133A
81-571 Gdynia

+48 66 88 77 027
info@techjet.eu

  Formularz kontaktowy


  Administratorem danych osobowych jest firma TECHJET Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia. Przetwarzane będa one wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną wiadomość, zgodnie z regulaminem.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych przez firmę TECHJET Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania, a dane przetwarzane są zgodnie z regulaminem.

  Chcesz przygotować się do rozmowy z handlowcem?

  Dziękujemy
  za pobranie poradnika

  Życzymy udanej lektury!

  Od czego zacząć? O co pytać?

  Pobierz poradnik
  Waterjet - jak wybrać mądrze - poradnik TECHJET