Maszyny do cięcia wodą – okazje

Znajdziesz tu waterjety używane oraz promocje dot. nowych wycinarek wodnych

DLA KUPUJĄCYCH
KUP
DLA SPRZEDAJĄCYCH
SPRZEDAJ

Chcesz kupić maszynę?

Od ponad dekady specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży, modernizowaniu i serwisowaniu maszyn do cięcia wodą. Dostarczamy niezawodne waterjety – nowe i używane.

Dyrektor sprzedaży waterjetów w TECHJET

Dyrektor sprzedaży waterjetów w TECHJET

Używane waterjety są dostępne od ręki…

ikona wsparcia technicznego

Sprawdzony
stan techniczny

ikona - niezawodność

Gwarancja
jakości

dostawa - ikona

Transport,
instalacja

uczenie się - ikona

Szkolenie
pracowników

Wyprzedaż rocznika 2021

Wyprzedaż rocznika 2021

Jedyna taka okazja w ciągu roku, żeby zakupić waterjeta z rabatem do 20%. Stół roboczy o wymiarach 2m x 3m lub 1,5 x 3m i bardzo wydajna wysokociśnieniowa pompa o mocy 50 HP generująca niskie koszty eksploatacji.

Zobacz więcej
POWERJET 2030 z pompą JetEdge USA

POWERJET 2030 z pompą JetEdge USA

Przetestowana i skalibrowana przez zespół fachowców z TECHJET. Amerykańska pompa marki JetEdge o mocy 50HP przepracowała jedynie 3784 godziny.

Zobacz więcej
POWERJET 2040

POWERJET 2040

Gruntowny przegląd techniczny i serwis wszystkich układów przeprowadzony przez zespół TECHJET zapewniają sprawność maszyny na kolejne lata. Spytaj o warunki gwarancji.

Zobacz więcej
POWERJET 1530

POWERJET 1530

Właściwa eksploatacja znacznie wydłuża żywotność komponentów, dlatego przy zakupie czy to nowych, czy używanych waterjetów zawsze zapewniamy szkolenie z obsługi maszyny i oprogramowania gratis.

Zobacz więcej
POWERJET 2030

POWERJET 2030

Jedyna taka okazja w ciągu roku, żeby zakupić waterjeta powystawowego (DEMO) z rabatem 20%. Stół roboczy o wymiarach 2m x 3m i bardzo wydajna wysokociśnieniowa pompa o mocy 50 HP generująca niskie koszty eksploatacji.

Zobacz więcej
Rozwiń więcej ofert

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Szczegółowa oferta zostanie przedstawiona po złożeniu przez Klienta stosownego zapytania.