Ciekawe zlecenia na waterjeta

Kwiecień to był bardzo pracowity czas dla naszego Centrum Usługowego Cięcia Wodą. Mieliśmy do wykonania sporo ciekawych projektów. Wybrane zlecenia na waterjeta postanowiliśmy pokazać na łamach naszego bloga.

Dekoracje na ponad 600 kotwach

waterjet - cięcie wodą - kotwy

Jedno z powierzonych nam zleceń polegało na wycięciu 600 sztuk kotew o grubości 8 mm, na których zawisną ozdoby w jednej z bydgoskich galerii handlowych. Ciekawostką jest również to, że laminaty produkowała gdańska stocznia jachtowa. Jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego razem z dekoracją.

Coraz częściej wycinamy detale tuningowe

logo cięte wodą waterjetem

Tniemy nie tylko duże detale czy większe serie, ale zajmujemy się również obróbką tych nawet najdrobniejszych elementów. Ostatnio zgłosił się do nas pasjonat motorów, który poprosił o wycięcie zaprojektowanego znaczka na motor. Według nas element wyszedł świetnie, zresztą świadczy o tym także uznanie Klienta, który dziś przemierza szosy na spersonalizowanym motorze.

Waterjet TECHJET pokazał na co go stać

grube blachy - stal konstrukcyjna nawęglana powierzchniowo - cięcie wodą

Jedna z realizacji dotyczyła testów maszyny do cięcia  wodą dla Klienta, który rozważa zakup własnego waterjeta TECHJET do produkcji części do maszyn. Materiałem, który poddaliśmy obróbce wodą w ramach pokazu była gruba stal konstrukcyjna nawęglana powierzchniowo. Najgrubszy arkusz miał aż 110 mm. Nasza maszyna poradziła sobie wzorowo z tym projektem .

Zagraniczne zlecenia na waterjeta

Wykonujemy także zlecenia waterjet dla zagranicznych klientów. Z naszych usług skorzystał m.in.norweski klub piłkarski Skjeberg Sportsklubb działający od 1930 roku w norweskim okręgu Østfold. Nazwa klubu została wycięta w kaflach ceramicznych o grubości 10 mm, za pomocą specjalnego modułu do oprogramowania IGEMS. Efekt naszej pracy możecie zobaczyć na powyższym zdjęciu. A jeśli będziecie w Norwegii, możecie zobaczyć rezultaty, bo już 21 sierpnia ma zostać otwarta nowa siedziba klubu.

Jak widzicie technologia waterjet jest tak wszechstronna, że można ją wykorzystywać do wielu przedsięwzięć o bardzo różnym charakterze. Osoby zainteresowane złożeniem zlecenia cięcia wodą prosimy o bezpośredni kontakt z naszym centrum cięcia wodą Robocut.

Jesteśmy ciekawi który z projektów podoba Wam się najbardziej. Może też macie jakieś ciekawe zlecenia waterjet do pokazania lub wykonania?