Cięcie wodą mozaiki z płytek ceramicznych dla WOŚP

W ramach tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosiliśmy aukcję dot. cięcia waterjetem mozaiki z płytek ceramicznych. Teraz pragniemy pochwalić się zdjęciami z samego procesu tworzenia mozaiki. To tylko przykład możliwości maszyn do cięcia wodą TECHJET, ale prawda, że całkiem imponujący?

Zwyciężczynią aukcji okazała się osoba prywatna, mieszkanka Warszawy, która fragmentem arcydzieła Michała Anioła “Stworzenie Adama” upiększy własne mieszkanie. Nie możemy się doczekać zdjęć z gotowej realizacji, bo jesteśmy pewni, że efekt końcowy będzie jeszcze bardziej spektakularny.

 

waterjet cięcie wodą mozaiki z płytek ceramicznych dla WOŚP - projekt

Wszystkie elementy mozaiki z płytek ceramicznych powstały na maszynie POWERJET 1530 w naszym Centrum Precyzyjnego Cięcia Wodą. Korzystając z okazji zapraszamy do składania zamówień na podobne arcydzieła oraz śledzenia niniejszego bloga.

cięcie mozaiki z płytek ceramicznych dla WOŚP 2017 - stół waterjeta

Waterjety TECHJET wyposażone są w najlepsze oprogramowanie do cięcia woda na świecie. Program IGEMS nie tylko optymalizuje czas cięcia i zużycie garnetu, ale także pozwala maksymalnie wykorzystać materiał dzięki funkcji zaawansowany nesting. Co najważniejsze, nasz software do waterjeta jest bardzo prosty w obsłudze, a dodatkowy moduł do płytek “Tilemaker” ułatwia tworzenie wzorów z płytek, pozostawiając praktycznie nieskończone możliwości dla wyobraźni twórcy. Obejrzyj nasz film i przekonaj się jak proste jest tworzenie mozaiki z płytek ceramicznych z wykorzystaniem waterjeta TECHJET.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozostałych funkcjach programu do cięcia wodą przejdź do zakładki >>oprogramowanie waterjet.